Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2012

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Action Jubal 2012:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördag 10 Nov 09.00
Albin Lander Nannylunds IF Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass B Lördag 10 Nov 09.00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Lördag 10 Nov 15.30
Alexander Lund Eksjö BK/EBOK Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Anders Rosberg BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördag 10 Nov 09.00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördag 10 Nov 09.00
Andreas Handå KFUM Kometerna Herrar klass D Söndag 11 Nov 09.00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar A-D
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Söndag 11 Nov 12.00
Ann-Charlotte Persson Vindens BK Damer klass B Söndag 11 Nov 09.00
Ann-Sofie Roos Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördag 10 Nov 15.30
Anna Jansson Motala BF Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Anna Johansson Södra BK Damer klass B Lördag 10 Nov 09.00
Anna Johansson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndag 11 Nov 10.30
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass C Lördag 10 Nov 15.30
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass B Lördag 10 Nov 10.30
Anneli Jacobsen Göinge HIF Damer klass A Final Damer A-D
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass B Lördag 10 Nov 14.00
Annette Persson Göinge HIF Damer klass C Lördag 10 Nov 10.30
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördag 10 Nov 09.00
Arne Fälth Göinge HIF Rännklass B Lördag 10 Nov 10.30
Arto Minkkinen Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Benny Nyberg KFUM Kometerna Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Birgitta Anderberg BK Piggelin Damer klass B Lördag 10 Nov 15.30
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Söndag 11 Nov 12.00
Bo Lindahl BK Varg Para Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Britt-Marie Jansson Klotrullarnas BK Damer klass C Söndag 11 Nov 09.00
Britt-Marie Jansson Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer A-D
Britt-Marie Larsson BK Tranan Damer klass D Lördag 10 Nov 09.00
Camilla Bengtsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Lördag 10 Nov 14.00
Camilla Jansson Nannylunds IF Damer klass B Fredagen den 9 november 16:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördag 10 Nov 15.30
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass D Söndag 11 Nov 10.30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass B Söndag 11 Nov 12.00
Carl Högberg KFUM Kometerna Herrar klass D Söndag 11 Nov 09.00
Cecilia Andersson Nyköpings BS Damer klass B Söndag 11 Nov 12.00
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördag 10 Nov 14.00
Christian Karlsson BK Kul Herrar klass D Lördag 10 Nov 10.30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Christina Sundström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass D Lördag 10 Nov 15.30
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar klass D Fredagen den 9 november 16:00
Christoffer Stelpe Nannylunds IF Herrar klass A Final Herrar A-D
Clas-Göran Johannesson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Conny Eriksson Nannylunds IF Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Söndag 11 Nov 09.00
Dan Johansson BK Tranan Herrar klass D Lördag 10 Nov 09.00
Daniel Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Daniel Karlsson Team Taggen BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Daniel Pettersson Edsbyns BK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
David Rosberg RBU Västerås Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Dennis Carlsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Diego Wedin Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass D Söndag 11 Nov 10.30
Elin Törnlund BK Tranan Damer klass B Lördag 10 Nov 09.00
Elina Gustavsson Göinge HIF Damer klass A Lördag 10 Nov 10.30
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördag 10 Nov 09.00
Emil Wictor Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Emma Holmström Nannylunds IF Damer klass D Fredagen den 9 november 16:00
Emma Holmström Nannylunds IF Damer klass A Final Damer A-D
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördag 10 Nov 09.00
Emmie Barklund RBU Västerås Rännklass A Lördag 10 Nov 15.30
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Erik Nyström Norsborgs AIK Rännklass A Söndag 11 Nov 09.00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Söndag 11 Nov 10.30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördag 10 Nov 09.00
Eva Hilding RBU Västerås Damer klass B Söndag 11 Nov 12.00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndag 11 Nov 12.00
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass B Söndag 11 Nov 09.00
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass A Final Damer A-D
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördag 10 Nov 14.00
Fredrik Eklund BK Bullerby Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Fredrik Guldstrand BK Piggelin Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Fredrik Hermansson Hjo Bowlingklubb Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördag 10 Nov 09.00
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Fredrik Olsen BK Skoj Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Frida Marntell HBK Åsen Damer klass C Söndag 11 Nov 09.00
Gilder Dahlberg Klotrullarnas BK Rännklass B Söndag 11 Nov 12.00
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördag 10 Nov 09.00
Göran Carlqvist Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Göran Göransson Team Taggen BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass D Söndag 11 Nov 10.30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Helena Ericsson Nyköpings BS Rännklass B Söndag 11 Nov 12.00
Henrik Andersson Motala BF Herrar klass D Lördag 10 Nov 12.00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass B Lördag 10 Nov 09.00
Henrik Ronström BS 23 Herrar klass A Söndag 11 Nov 10.30
Håkan Andersson Vindens BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Håkan Borg Nannylunds IF Herrar klass B Fredagen den 9 november 16:00
Håkan Johansson BK Skoj Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Lördag 10 Nov 12.00
Ida Flodin KFUM Kometerna Damer klass D Söndag 11 Nov 09.00
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördag 10 Nov 09.00
Inger Johansson BK Tranan Damer klass C Lördag 10 Nov 09.00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Jacob Ljungqvist Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar klass A Lördag 10 Nov 10.30
Jan Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Jan Johansson Klotrullarnas BK Rännklass B Söndag 11 Nov 12.00
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördag 10 Nov 09.00
Jennifer Rytkönen Solens IF Damer klass D Lördag 10 Nov 10.30
Jennifer Rytkönen Solens IF Damer klass A Final Damer A-D
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördag 10 Nov 15.30
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass D Söndag 11 Nov 09.00
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer A-D
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Söndag 11 Nov 10.30
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer klass C Söndag 11 Nov 09.00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Lördag 10 Nov 10.30
Jens Nilsson Göinge HIF Herrar klass D Lördag 10 Nov 10.30
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Jerry Hjortsberg Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Jesper Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördag 10 Nov 14.00
Jim Lindgren BK Wege Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass C Lördag 10 Nov 09.00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Johan Björkman Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Söndag 11 Nov 12.00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna A-B
Johan Fredriksson Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördag 10 Nov 15.30
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Johan Landgren Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördag 10 Nov 14.00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndag 11 Nov 09.00
Johan Tancred Ten-Pin Club Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar klass D Lördag 10 Nov 12.00
Jonas Hejdeström Motala BF Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass D Lördag 10 Nov 09.00
Jörgen Andersson BK Piggelin Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördag 10 Nov 09.00
Jörgen Lundberg Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Jörgen Skarbring Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördag 10 Nov 15.30
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer klass C Lördag 10 Nov 10.30
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördag 10 Nov 15.30
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass C Söndag 11 Nov 12.00
Karl-Johan Andersson BK Viskan Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördag 10 Nov 14.00
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördag 10 Nov 09.00
Kenneth Hansson Göinge HIF Rännklass B Lördag 10 Nov 10.30
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Söndag 11 Nov 12.00
Kenth Reinelius IF För Alla Eskilstuna Rännklass A Final Ränna A-B
Krister Broström BK Wege Herrar klass B Fredagen den 9 november 16:00
Krister Knutsson Göinge HIF Herrar klass D Lördag 10 Nov 10.30
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 09.00
Lars Alexandersson Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Lars Persson Vindens BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Leif Nordström Vindens BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördag 10 Nov 09.00
Lena Tulldahl Föreningen Parasport Lund Damer klass A Lördag 10 Nov 14.00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Lennart Noltorp Föreningen Parasport Lund Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Linda Jansson Nannylunds IF Damer klass C Fredagen den 9 november 16:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Linda Söllvander RBU Västerås Damer klass C Lördag 10 Nov 14.00
Lisa Björk BK Parant Damer klass B Lördag 10 Nov 09.00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass C Söndag 11 Nov 10.30
Lise Jensen BK Bowlinggänget Rännklass B Lördag 10 Nov 12.00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördag 10 Nov 15.30
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass C Lördag 10 Nov 10.30
Madeleine Andersson Palmstadens HBK Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Final Herrar A-D
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Malin Rosin Vilbergens HBK Damer klass B Lördag 10 Nov 12.00
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass B Lördag 10 Nov 09.00
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Final Ränna A-B
Marcus Hansen BK Bowlinggänget Herrar klass D Lördag 10 Nov 12.00
Marcus Mårtensson HBK Åsen Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Margareta Heder BK Tranan Damer klass C Lördag 10 Nov 09.00
Mari Sjöholm Göinge HIF Rännklass B Lördag 10 Nov 10.30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördag 10 Nov 14.00
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Final Damer A-D
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass B Lördag 10 Nov 15.30
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass C Lördag 10 Nov 10.30
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass A Final Damer A-D
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Lördag 10 Nov 12.00
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer klass C Lördag 10 Nov 15.30
Maria Lindqvist BK Varg Para Rännklass A Söndag 11 Nov 12.00
Maria Mannerö Motala BF Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndag 11 Nov 09.00
Marie Henriksson Kalix BS (n) Damer klass B Söndag 11 Nov 10.30
Marie Henriksson Kalix BS (n) Damer klass A Final Damer A-D
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndag 11 Nov 12.00
Mariell Gustafsson BK Tranan Damer klass B Lördag 10 Nov 09.00
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Markus Jansson Eksjö BK/EBOK Herrar klass A Fredagen den 9 november 16:00
Markus Skoglund BK Wege Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Söndag 11 Nov 12.00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar klass B Lördag 10 Nov 10.30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Martin Karlehede BK Skoj Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass A Final Herrar A-D
Martin Larsson BK Tranan Herrar klass B Lördag 10 Nov 09.00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Final Herrar A-D
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass B Lördag 10 Nov 12.00
Mats Persson Solens IF Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Matteus Pfeiffer HBK Åsen Herrar klass B Söndag 11 Nov 09.00
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördag 10 Nov 09.00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass D Söndag 11 Nov 09.00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Mikael Ohlsson BK Skoj Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Mikael Thörn Nyköpings BS Herrar klass C Söndag 11 Nov 12.00
Mikael Åkesson Vindens BK Herrar klass B Söndag 11 Nov 09.00
Mustafa Mehdic BK Tranan Herrar klass D Lördag 10 Nov 09.00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndag 11 Nov 10.30
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final Damer A-D
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Söndag 11 Nov 10.30
Niklas Andersson BK Lindarna Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass B Söndag 11 Nov 12.00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Final Ränna A-B
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Olle Svensson BK Tranan Herrar klass D Lördag 10 Nov 09.00
Olle Waldefeldt Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass C Söndag 11 Nov 10.30
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass A Final Herrar A-D
Oskar Grönvold BK Skoj Herrar klass C Lördag 10 Nov 14.00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Patricia Müller Nannylunds IF Damer klass C Fredagen den 9 november 16:00
Patrik Forss DHR Malmö Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Patrik Grahn Nannylunds IF Herrar klass A Fredagen den 9 november 16:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördag 10 Nov 14.00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Paul Danielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Lördag 10 Nov 14.00
Paul Danielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Final Herrar A-D
Per Hansson Göinge HIF Herrar klass D Lördag 10 Nov 10.30
Per Hedman KFUM Kometerna Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Peter Berg Nyköpings BS Herrar klass D Söndag 11 Nov 12.00
Peter Håkansson BK Skoj Herrar klass A Lördag 10 Nov 14.00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass D Söndag 11 Nov 10.30
Peter Wulff BK Skoj Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar klass B Söndag 11 Nov 09.00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Philip Wändemark BK Viskan Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Lördag 10 Nov 12.00
Rasmus Moberg BK Piggelin Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Rikard Jarl Föreningen Parasport Lund Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Rikard Jarl Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Final Herrar A-D
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Lördag 10 Nov 14.00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndag 11 Nov 09.00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar A-D
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Roland Schumacher Vindens BK Herrar klass D Söndag 11 Nov 09.00
Rolf Karlsson Eksjö BK/EBOK Herrar klass A Fredagen den 9 november 16:00
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Ronnie Stiernberg Nannylunds IF Herrar klass B Fredagen den 9 november 16:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Lördag 10 Nov 15.30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer A-D
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördag 10 Nov 14.00
Sara Gunnarsson HBK Åsen Damer klass C Söndag 11 Nov 09.00
Sara Hansson BK Bowlinggänget Damer klass C Lördag 10 Nov 12.00
Sara Morberg RBU Västerås Damer klass B Lördag 10 Nov 14.00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Lördag 10 Nov 12.00
Sebastian Almgren Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Simon Davidsson Ten-Pin Club Herrar klass A Lördag 10 Nov 12.00
Simon Davidsson Ten-Pin Club Herrar klass A Final Herrar A-D
Sofia Appelgren Rosenlund Motala BF Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördag 10 Nov 15.30
Sophia Isaksson HBK Åsen Rännklass B Söndag 11 Nov 09.00
Stefan Ficherström Nannylunds IF Herrar klass C Fredagen den 9 november 16:00
Stefan Hellman BK Bus Herrar klass B Lördag 10 Nov 15.30
Stefan Hellman BK Bus Herrar klass A Final Herrar A-D
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Söndag 11 Nov 09.00
Stina Knutsson BK Linnéa Damer klass D Lördag 10 Nov 10.30
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass C Söndag 11 Nov 10.30
Susanne Karlsson BK Bus Damer klass A Lördag 10 Nov 15.30
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00
Therese Nordlund BK Bowlinggänget Damer klass D Lördag 10 Nov 12.00
Thomas Berglund DHR Malmö Herrar klass A Lördag 10 Nov 15.30
Timmy Halldin RBU Västerås Herrar klass D Lördag 10 Nov 14.00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Söndag 11 Nov 12.00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass C Lördag 10 Nov 10.30
Tomas Eliasson BK Tranan Rännklass B Lördag 10 Nov 09.00
Tomas Sjöholm BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndag 11 Nov 09.00
Tommy Fagerberg Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördag 10 Nov 15.30
Tommy Liljegren Palmstadens HBK Herrar klass B Söndag 11 Nov 10.30
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Söndag 11 Nov 10.30
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass C Lördag 10 Nov 12.00
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass A Final Herrar A-D
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Söndag 11 Nov 10.30
Tove Persson BK Skoj Damer klass B Lördag 10 Nov 14.00
Viola Torlamb Motala BF Damer klass B Lördag 10 Nov 10.30
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndag 11 Nov 09.00